fbpx

Podaruj bliskim piękne emocje

Czujesz już ten przedświąteczny chaos? Jesteśmy zabiegani bardziej niż kiedykolwiek, bardziej niż w innych miesiącach w roku i właśnie dlatego zapominamy o tym, co w tych świętach jest najważniejsze.

Ludzie wydają górę pieniędzy na drogie prezenty, które w wielu przypadkach często lądują w szafie. Liczy się ilość, a nie jakość.
“Muszę kupić”, a nie – “Chcę”.

 • Jesteś tak zabiegany, że nie masz czasu spotkać się z rodzicami i swoim rodzeństwem, które mieszka wiele kilometrów od Ciebie?
 • Szukasz oryginalnego prezentu dla swojej drugiej połówki, który będzie pamiatką na lata?
 • Razem z siostrami myślisz o prezencie dla mamy, dzięki któremu choć na chwilę przestanie myśleć “co jeszcze jest do zrobienia” i poczuje się piękną kobietą?
 • Też tak masz, że zawsze kogoś brakuje na zdjęciu rodzinnym? A może by tak zebrać rodziców, brata, siostrzenicę, dziadków i zrobić sesję pokoleniową?
 • Zastanawiasz się czy podarować jakąś rzecz lub gadżet, ale obawiasz się, że będzie to nietrafiony prezent?

Odpowiedziałeś twierdząco choć na jedno z powyższych pytań? Zobacz jak mogę temu zaradzić.

CHCĘ SIĘ DOWIEDZIEĆ!

Pomyśl o osobach, na których bardzo Ci zależy.

Podaruj im emocje i piękne wspomnienia.

Niech te święta będą pełne rodzinnej atmosfery.

Wspólnie odczarujmy te święta. Podaruj bliskim coś, co przypomni im o nas, nawet kiedy mieszkamy daleko od rodzinnego domu. Pozwól, że Ci w tym pomogę!

Na chwilę weszłam w rolę pomocnika świętego Mikołaja :) Wybrałam najpiękniejsze zaproszenia na sesję fotograficzną z możliwych. Zaproszenie ze świątecznymi życzeniami, które możesz podarować ważnej dla Ciebie osobie. Zaproszenie, które tak świetnie się prezentuje, że sama chciałabym je dostać :)

Zdjęcia, szczególnie pamiątkowe, zasługują na piękną oprawę. W dobie internetu, kiedy zdjęcia przechowujemy na dyskach, płytach CD czy pendrive’ach, rzadko kiedy do nich zaglądamy. A przecież lubimy wracać do miłych chwil.

Dlatego tak bardzo uwielbiam wywoływać zdjęcia! Bez względu na to, na którą z moich propozycji się zdecydujesz, otrzymasz ode mnie odbitki 15×23 cm na matowym lub jedwabnym papierze w eleganckiej kopercie.

Kto wie, być może jedno z nich będziesz chciał wręczyć swojej babci, która włoży je w ramkę?

CHCĘ ZOBACZYĆ PROPOZYCJE!

Kilka tygodni temu zapytałam Was w jakiej formie chcielibyście zobaczyć zdjęcia. Fotoobraz z kolażem zdjęć w ramie z passe-partout z wielką przewagą wygrał ze zdjęciami na płótnie i tripleksem.

Po naszej sesji będziecie mogli wybrać przykładowo 3 lub 6 zdjęć, które najbardziej Wam się spodobają. Ja zajmę się przygotowaniem dla Was fotoobrazu w nowoczesnej ramie ze zdjęciami, które zostaną wydrukowane w najwyższej jakości na papierze satynowym. Fotografie w takiej formie będziecie mogli powiesić w salonie, w sypialni a nawet w kuchni.

CHCĘ ZOBACZYĆ PROPOZYCJE!

Być może Ty lub Twoi bliscy mieszkacie w małym mieszkaniu i nie macie wolnego miejsca na ścianie, żeby powiesić fotoobraz? Przygotowałam alternatywę.

Spośród wielu propozycji wybrałam elegancki, ponadczasowy, klasyczny fotoalbum. Dlaczego? Dlatego, że bez względu na to jaka moda obecnie panuje to prostota zawsze się obroni :) Przepiękna i solidna oprawa, kolory, materiały i przede wszystkim wysoka jakość wydruków. Wszystko po to, żebyście mogli cieszyć się zdjęciami na długie lata. Po sesji wspólnie go zaprojektujemy!

CHCĘ ZOBACZYĆ PROPOZYCJE!
Pakiet 1
 • zaproszenie na sesję fotograficzną w formie prezentu świątecznego,
 • 5 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej i naturalnemu retuszowi,
 • 5 odbitek w formacie 15x23 (papier matowy lub jedwab) zapakowane w ozdobne etui ze wstążką,
 • fotografie w najwyższej rozdzielczości do pobrania w wersji cyfrowej,
 • konsultacja w sprawie dobrania stylizacji i omówienia pomysłu na zdjęcia,
 • dojazd na terenie Wrocławia GRATIS
 • darmowa wysyłka
350 zł
Pakiet 2
 • zaproszenie na sesję fotograficzną w formie prezentu świątecznego,
 • 7 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej i naturalnemu retuszowi,
 • 7 odbitek w formacie 15x23 (papier matowy lub jedwab) zapakowane w ozdobne etui ze wstążką,
 • fotografie w najwyższej rozdzielczości do pobrania w wersji cyfrowej,
 • konsultacja w sprawie dobrania stylizacji i omówienia pomysłu na zdjęcia,
 • album LITE ze zdjęciami z sesji fotograficznej o wymiarach 20x20 cm w solidnej oprawie
 • dojazd na terenie Wrocławia GRATIS
 • darmowa wysyłka
490 zł
Pakiet 3
 • zaproszenie na sesję fotograficzną w formie prezentu świątecznego,
 • 10 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej i naturalnemu retuszowi,
 • 10 odbitek w formacie 15x23 (papier matowy lub jedwab) zapakowane w ozdobne etui ze wstążką,
 • fotografie w najwyższej rozdzielczości do pobrania w wersji cyfrowej,
 • konsultacja w sprawie dobrania stylizacji i omówienia pomysłu na zdjęcia,
 • fotoobraz w srebrnej lub czarnej ramie o wymiarach 40x60 cm z passe-partout (może zawierać 3-6 zdjęć z sesji fotograficznej),
 • dojazd na terenie Wrocławia GRATIS
 • darmowa wysyłka
590 zł

Liczba zaproszeń jest ograniczona.

Im szybciej zdecydujesz się na zamówienie,
tym nie będziesz musiał się stresować czy zaproszenie dojdzie na czas.

Zobacz, co o współpracy ze mną mówią inni:

Anna Ponichtera | Ewelina Włoch Fotografia

Anna Ponichtera

Młoda, zdolna, wkracza w Twój świat dyskretnie, nie psując jego harmonii i wydobywa z niego najczystsze piękno. Potrafi świetnie zorganizować sesję, plener, rekwizyty. Zadowoli każdego klienta. Jej obiektyw to świat pełen pomysłów, w którym pokazuje rzeczywistość każdego z Nas od jego najpiękniejszej strony, ubierając go w kolorowe barwy. Polecam, taka przygoda to wyzwanie, ale także satysfakcja i wielka radość.
Daria Jurczyk | Ewelina Włoch Fotografia

Daria Jurczyk

Bardzo uzdolniona Pani fotograf. Cechuje ją bardzo duże zaangażowanie w to co robi oraz profesjonalizm. Zdjęcia piękne, naturalne, miła atmosfera podczas sesji :) . Polecam każdej osobie sesje u Eweliny – na pewno nie zawiedzie się
Ilona i Paweł Miszczyńscy | Ewelina Włoch Fotografia

Ilona i Paweł Miszczyńscy

Ewelina jest jedynym fotografem, któremu postanowiliśmy zaufać w 100%. To w jaki sposób wykonuje swoją pracę, jak pięknie potrafi oddać chwilę i uczucia na swoich zdjęciach, utwierdziło nas jedynie w przekonaniu, że jest to najlepszy fotograf na jakiego mogliśmy trafić.
W każde zdjęcie wkłada całe swoje serce, słucha osób, które fotografuje, ale też doradza, pomaga poczuć się naturalnie przed obiektywem.
Szczerze polecamy jej usługi, o czym świadczyć może przede wszystkim ilość sesji, które u niej odbyliśmy.
Zobacz więcej

Masz jakieś pytania?

Sprawdź przykładowe odpowiedzi lub zadaj mi pytanie w formularzu poniżej

W jaki sposób można zamówić zaproszenie?

Aby zamówić zaproszenie, możesz skontaktować się ze mną pisząc wiadomość na adres kontakt@ewelinawloch.com, na moim fanpage’u na Facebooku lub skorzystać z formularza poniżej.

W jakim terminie należy skorzystać z zaproszenia?

Zaproszenie jest ważne do końca 2019 roku i w tym czasie należy odbyć sesję.

Jak mogę odebrać zaproszenie?

Zaproszenie można odebrać we Wrocławiu (po wcześniejszym umówieniu się) lub bezpłatnie wysyłam kurierem na wskazany adres. Zaproszenie zostanie wysłane złożone w formie boxa w zabezpieczonym kartonowym pudełku.

Czy po sesji można dokupić większą ilość zdjęć poza pakietem?

Tak, istnieje taka możliwość. Każde dodatkowe zdjęcie w wersji cyfrowej kosztuje 25 zł. Natomiast w przypadku wyboru zdjęcia w wersji cyfrowej wraz z odbitką koszt wynosi 30 zł.

Czy jest możliwość wybrania zdjęć i ich układu na fotoobrazie?

Tak, po sesji wspólnie wybierzemy zdjęcia, ich układ i orientację fotoobrazu (pionową lub poziomą), a także kolor ramy fotoobrazu i kolor passe-partout.

Czy mam wpływ na wygląd fotoalbumu?

Tak, na podstawie wzornika możemy wspólnie wybrać kolor oprawy i jej materiał, a także zdjęcie, które będzie widoczne we frontowym okienku okładki. Kolejność i układ zdjęć wewnątrz fotoalbumu zazwyczaj projektuję sama, ale jestem otwarta na wszelkie sugestie i uwagi :)

Zamów prezent

Wybieram: