fbpx

BLOG

Fotografia sportowa – mój wywiad w Radiu Gol

, , , ,

Tutaj można odsłuchać cały wywiad:

Na początku listopada miałam okazję wziąć udział w “Sportowym Poranku” – programie radiowym, który prowadzi Mateusz Dziopa w Radiu Gol (tak, to ten sam Mateusz, z którym współtworzę projekt “Cztery Okrążenia z Życia”).

Razem z fotoreporterką Klaudią Małyszką, porozmawialiśmy o fotografii sportowej. Klaudia robi zdjęcia na motocrossie i piłce nożnej, a ja, póki co, wyłącznie na żużlu (poza małym, ale jakże ciekawym epizodem na The World Games 2017, gdzie udało mi się przygotować fotorelacje z innych dyscyplin).

Jeśli nie mogliście słuchać nas na żywo, całą naszą dyskusję możecie odsłuchać ponownie na górze tego posta – do tego Was dzisiaj zapraszam :)

 

Czego dowiecie się z nagrania:

 

PS Nie bądźcie zbyt krytyczni, to był mój debiut w takiej roli! :)


Moje zdjęcia z różnych fotorelacji żużlowych możecie oglądać w galerii pod tym linkiem i na moim koncie na Instagramie: sportshots.ewelinawloch

Jeśli macie do nas pytania dotyczące fotografii sportowej,
napiszcie w komentarzu pod tym postem, na pewno zostawimy odpowiedź!

Podziel się z innymi

Podobne wpisy

Fotografia sportowa – mój wywiad w Radiu Gol

Fotografia sportowa – mój wywiad w Radiu Gol

Miałam okazję wziąć udział w “Sportowym Poranku” – programie radiowym, który prowadzi Mateusz Dziopa w Radiu Gol. Razem z drugą fotoreporterką – Klaudią Małyszką, porozmawialiśmy o fotografii sportowej. Tu możesz odsłuchać nasz cały wywiad.

TOP 20 zdjęć żużlowych – podsumowanie 2018

TOP 20 zdjęć żużlowych – podsumowanie 2018

Sezon żużlowy 2018 już za nami, a to oznacza… czas podsumowań! Z racji, że fotografii żużlowej poświęcam sporo czasu i uwagi w ciągu roku, stwierdziłam, że warto przygotować subiektywne podsumowanie swoich fotograficznych działań.

Jak przetrwać sesję zdjęciową latem? Co ubrać a czego nie?

Jak przetrwać sesję zdjęciową latem? Co ubrać a czego nie?

Lato to słoneczne dni, pogodne wieczory, gwieździste noce. I temperatura. Często jednak bywa i tak, że w dzień, kiedy z nieba leje się żar, jest zaplanowana sesja zdjęciowa w plenerze. Co zrobić w takiej sytuacji? Przełożyć na inny dzień? A co, jak wtedy będzie lał deszcz? Mam dla Was kilka wskazówek.