fbpx

O mnie

Ewelina Włoch
„Możesz oderwać dziewczynę od aparatu, ale nie oderwiesz aparatu od dziewczyny.”
– Annie Solomon

Własny biznes zmienił całkowicie moje życie i pozwolił pracować z cudownymi ludźmi oraz robić to, co kocham najbardziej. Połączyłam moje zamiłowanie do fotografii z moją pasją do marketingu i chęci pomocy właścicielom firm w tworzeniu pięknych, zapadających w pamięć i wpływowych marek.

Nazywam się Ewelina Włoch i jestem fotografem. Czerpię energię z dawania wartości innym ludziom. Nie wyobrażam sobie dnia bez kubka kawy. Uwielbiam dźwięk żużlowych motocykli, spacery po Wrocławiu i wieczory z dobrą książką. Dużo gadam, ale umiem też słuchać.

Moi przyjaciele określają mnie jako osobę zawsze gotową do pomocy, klienci zaś jako pełną pasji osobę wnoszącą w ich życie pozytywne wibracje, a sama mogę siebie przedstawić jako babkę, która pracuje ciężko nad tym, co kocha robić – od czasu do czasu relaksując się przy lampce białego wina.

Wierzę, że w każdym człowieku można odkryć coś wyjątkowego, bez względu na to czy jest zawodowym modelem, czy staje przed obiektywem pierwszy raz. Dlatego po latach zrozumiałam, że największą satysfakcję daje mi fotografowanie ludzi. Pomagam im się otworzyć, by uwiecznić na zdjęciu to, co w nich najlepsze. Uważam, że warto poświecić czas i energię, aby stworzyć zdjęcia, które pomogą w budowaniu marki a także będą pamiątką na długie lata.

Łukasz Wroński

Poza sesjami zdjęciowymi moją drugą pasją jest fotografia sportowa. Od kilku lat przygotowuję fotorelacje głównie z zawodów żużlowych. Uwielbiam ten rodzaj fotografii za jej autentyczność, szczere emocje, dynamikę. Nigdzie indziej tego nie doświadczam. Pracuję także nad projektem fotograficzno-dziennikarskim „Cztery Okrążenia z życia”, który tworzę razem z moim kumplem i świetnym dziennikarzem – Mateuszem Dziopą. Z miłości do żużla postanowiliśmy na swój autorski sposób udokumentować historię byłych żużlowców, którzy poświęcili pasji całe serce, a większość swojego życia spędzili na wirażu.

Łukasz Wroński

współpracuję razem z

Moją bratnią duszą, przyjacielem i największym wsparciem jest mój przyszły mąż Łukasz. To on jest twórcą strony, którą teraz przeglądasz. Wspólnie napędzamy inne firmy i pomagamy im w tworzeniu profesjonalnego wizerunku w sieci. Łukasz zajmuje się projektowaniem stron i grafiką, a ja dbam o część fotograficzną i doradzam w zakresie reklamy i marketingu. Jesteśmy zgranym teamem i w pracy, i w życiu, a to owocuje świetnymi projektami!

chcesz o coś zapytać?

Skorzystaj z formularza kontaktowego!

porozmawiajmy o zdjęciach

Dane kontaktowe

Ewelina Włoch
Wrocław
Ewelina Włoch

zapytaj o wolny termin

Formularz kontaktowy
Jaki typ sesji Cię interesuje?

Miejsce wykonania zdjęć

plenerwnętrzeinne (np. studio)