fbpx

O mnie

Ewelina Włoch
„Możesz oderwać dziewczynę od aparatu, ale nie oderwiesz aparatu od dziewczyny.”
– Annie Solomon

Własny biznes zmienił całkowicie moje życie i pozwolił pracować z cudownymi, pełnymi pasji ludźmi. Połączyłam moją pasję do fotografii z wiedzą i doświadczeniem w marketingu - to sprawiło, że dziś robię to, co kocham najbardziej i tym samym pomagam przedsiębiorczym osobom w tworzeniu pięknych, zapadających w pamięć marek.

Nazywam się Ewelina Włoch i jestem fotografem. Czerpię energię z dawania wartości innym ludziom. Nie wyobrażam sobie dnia bez kubka kawy. Uwielbiam dźwięk żużlowych motocykli, spacery po Wrocławiu i wieczory z dobrą książką. Dużo gadam, ale umiem też słuchać.

Zadbam o Twoją markę i wizerunek - odezwij się do mnie, a razem stworzymy coś wyjątkowego.

Z wykształcenia jestem magistrem zarządzania ze specjalnością w e-marketingu w biznesie, ukończyłam też studia związane z komunikacją wizerunkową. Przez kilka lat pracowałam przy przygotowywaniu kampanii reklamowych Google Ads i Facebook Ads. Jednak zrozumiałam, że od tabel i wykresów w Excelu, bardziej satysfakcjonuje mnie praca z aparatem fotograficznym. Postanowiłam więc połączyć swoją pasję do fotografii, którą pogłębiałam od nastoletnich lat, z wiedzą na temat online marketingu i tak... jestem tutaj.

Przygotowałam kilkadziesiąt skrojonych na miarę sesji zdjęciowych dla produktów, które są sprzedawane na platformie Amazon (głównie w Niemczech, Wielkiej Brytanii i USA), a także dla małych polskich biznesów, które działają z wielką z pasją i zaangażowaniem. Wspólnymi siłami budujemy markę przez fotografię tak, żeby właściwie oddziaływały na docelowych odbiorców w sieci.

Prościej mówiąc:
Chcę pomóc Ci przedstawić Twój produkt tak, żebyś mógł docierać do swoich wymarzonych klientów i dzięki temu odnosił sukcesy sprzedażowe.
Jestem tutaj dla Ciebie. Chętnie poznam Twój pomysł na produkt i dam rekomendacje jakie zdjęcia można zrobić, żeby zachwycały Twoich odbiorców i wyróżniały się wśród potencjalnej konkurencji.

Łukasz Wroński

Poza sesjami zdjęciowymi moją drugą pasją jest fotografia sportowa. Od kilku lat przygotowuję fotorelacje głównie z zawodów żużlowych. Uwielbiam ten rodzaj fotografii za jej autentyczność, szczere emocje, dynamikę. Nigdzie indziej tego nie doświadczam. Pracuję także nad projektem fotograficzno-dziennikarskim „Cztery Okrążenia z życia”, który tworzę razem z moim kumplem i świetnym dziennikarzem – Mateuszem Dziopą. Z miłości do żużla postanowiliśmy na swój autorski sposób udokumentować historię byłych żużlowców, którzy poświęcili pasji całe serce, a większość swojego życia spędzili na wirażu.

Z nimi mogę podbijać świat! :)

Łukasz Wroński

wsparcie graficzne

Łukasz Wroński

Moją bratnią duszą, przyjacielem i największym wsparciem jest mój przyszły mąż Łukasz. To on jest twórcą strony, którą teraz przeglądasz. Wspólnie napędzamy inne firmy i pomagamy im w tworzeniu profesjonalnego wizerunku w sieci. Łukasz zajmuje się projektowaniem stron i grafiką, a ja dbam o część fotograficzną i doradzam w zakresie reklamy i marketingu. Jesteśmy zgranym teamem i w pracy, i w życiu, a to owocuje świetnymi projektami!

porozmawiajmy o zdjęciach

Dane kontaktowe

Ewelina Włoch
Wrocław
Ewelina Włoch

zapytaj o wolny termin

Formularz kontaktowy