Ewelina Włoch

poznajmy się!

Ewelina Włoch-Wrońska

„Możesz oderwać dziewczynę od aparatu, ale nie oderwiesz aparatu od dziewczyny.”

– Annie Solomon

Własny biznes zmienił całkowicie moje życie i pozwolił pracować z cudownymi, pełnymi pasji ludźmi. Połączyłam moją pasję do fotografii z wiedzą i doświadczeniem w marketingu – to sprawiło, że dziś robię to, co kocham najbardziej i tym samym pomagam przedsiębiorczym osobom w tworzeniu pięknych, zapadających w pamięć marek.

Mam na imię Ewelina i jestem fotografem. Czerpię energię z dawania wartości innym ludziom. Nie wyobrażam sobie dnia bez kubka kawy. Uwielbiam dźwięk żużlowych motocykli, spacery po Wrocławiu i wieczory z dobrą książką. Dużo gadam, ale umiem też słuchać.

Zadbam o Twoją markę i wizerunek

odezwij się do mnie, a razem stworzymy coś wyjątkowego.

Z wykształcenia jestem magistrem zarządzania ze specjalnością w e-marketingu w biznesie, ukończyłam też studia związane z komunikacją wizerunkową. Przez kilka lat pracowałam przy przygotowywaniu kampanii reklamowych Google Ads i Facebook Ads. Jednak zrozumiałam, że od tabel i wykresów w Excelu, bardziej satysfakcjonuje mnie praca z aparatem fotograficznym. Postanowiłam więc połączyć swoją pasję do fotografii, którą pogłębiałam od nastoletnich lat, z wiedzą na temat online marketingu i tak… jestem tutaj 🙂

Przygotowałam przeszło setkę skrojonych na miarę sesji zdjęciowych dla produktów, które są sprzedawane na platformie Amazon (głównie w Niemczech, Wielkiej Brytanii i USA), a także dla małych polskich biznesów, które działają z wielką z pasją i zaangażowaniem. Wspólnymi siłami budujemy markę przez fotografię tak, żeby właściwie oddziaływały na docelowych odbiorców w sieci.

Z nimi mogę podbijać świat! 🙂

wsparcie graficzne

Łukasz Wroński

Moją bratnią duszą, przyjacielem i największym wsparciem jest mój mąż Łukasz. To on jest twórcą strony, którą teraz przeglądasz. Wspólnie napędzamy inne firmy i pomagamy im w tworzeniu profesjonalnego wizerunku w sieci. Łukasz zajmuje się projektowaniem i optymalizacją sklepów internetowych, a ja dbam o część fotograficzną i doradzam w zakresie reklamy i marketingu. Jesteśmy zgranym teamem i w pracy, i w życiu, a to owocuje świetnymi projektami!

agentka od zadań specjalnych

Karolina „Śliwka” Śliwakowska

Inaczej – moja prawa ręka i dodatkowa para oczu. Ta babka to wulkan energii i bardzo twórcza osoba, która żadnej pracy się nie boi. Razem dobieramy rekwizyty do sesji, budujemy plany zdjęciowe, omawiamy kadry – wszystko po to, żeby wyciągnąć na zdjęciach to, co w produkcie najlepsze. Na co dzień zajmuje się stylizacją produktową i rękodziełem okazjonalnym, które często wpłata w pracę stylisty. Wiele zdjęć na tej stronie powstało z jej nieocenioną pomocą. Los chciał, że na studiach trafiłyśmy do tej samej grupy, jednak prawdziwą przyjaźń odkryłyśmy dopiero po latach.