„Możesz oderwać dziewczynę od aparatu, ale nie oderwiesz aparatu od dziewczyny.”
– Annie Solomon

Wierzę, że w każdym człowieku można odkryć coś wyjątkowego, bez względu na to czy jest zawodowym modelem, czy staje przed obiektywem pierwszy raz. Dlatego po latach zrozumiałam, że największą satysfakcję daje mi fotografowanie ludzi. Pomagam im się otworzyć, by uwiecznić na zdjęciu to, co w nich najlepsze. Uważam, że warto poświecić czas i energię, aby stworzyć zdjęcia, które będą pamiątką na długie lata.

Nazywam się Ewelina Włoch i zakładam, że fotografem się jest, a nie bywa – bez względu na to, czy idzie się na sesję zdjęciową czy na zwykły spacer. Czerpię energię z dawania wartości innym ludziom. Nie wyobrażam sobie dnia bez kubka kawy. Uwielbiam dźwięk żużlowych motocykli, spacery po Wrocławiu i wieczory z dobrą książką. Dużo gadam, ale umiem też słuchać. Moi przyjaciele określają mnie jako osobę zawsze gotową do pomocy, klienci zaś jako pełną pasji osobę wnoszącą w ich życie pozytywne wibracje, a sama mogę siebie przedstawić jako babkę, która pracuje ciężko nad tym, co kocha robić – od czasu do czasu relaksując się przy lampce białego wina.

Własny biznes zmienił całkowicie moje życie i pozwolił pracować z cudownymi ludźmi, którym pomagam kreować wizerunek poprzez fotografię oraz robić to, co kocham najbardziej. Robię zdjęcia na potrzeby różnych biznesów, przygotowuję fotorelacje z zawodów żużlowych, a także zatrzymuję w kadrze ważne chwile.

Moją bratnią duszą, przyjacielem i największym wsparciem jest mój przyszły mąż Łukasz. To on jest twórcą strony, którą teraz przeglądasz. Wspólnie napędzamy inne firmy i pomagamy im w tworzeniu profesjonalnego wizerunku w sieci. Łukasz zajmuje się projektowaniem stron i grafiką, a ja dbam o część fotograficzną i doradzam w zakresie reklamy i marketingu. Jesteśmy zgranym teamem i w pracy, i w życiu, a to owocuje świetnymi projektami!

Pracuję także nad projektem fotograficzno-dziennikarskim „Cztery Okrążenia z życia”, który tworzę razem z moim kumplem i świetnym dziennikarzem – Mateuszem Dziopą. Z miłości do żużla postanowiliśmy na swój autorski sposób udokumentować historię byłych żużlowców, którzy poświęcili pasji całe serce, a większość swojego życia spędzili na wirażu.

A Ty kim jesteś? Chciałabym poznać Cię bliżej i przywitać się. Jestem otwarta na współpracę z przedsiębiorczymi i kreatywnymi osobami. Zadbam o Twój wizerunek i wspomnienia – odezwij się do mnie, a razem stworzymy coś wyjątkowego.