fbpx

Referencje

Więcej opinii przeczytasz tutaj

Kinga Winnicka | tanczacewinogrona.com | ewelinawloch.com

Kinga Winnicka | tanczacewinogrona.com

Współpraca z fachowcem takim jak Ewelina Włoch – pełen profesjonalizm! Dla osób, które kompletnie nie znają się jak zachowywać się przed obiektywem powinny zgłaszać się do Pani Eweliny – pełna pomoc w każdej sytuacji :)

Urok osobisty fotografa + kontaktowość fachowca + swoboda w postępowaniu + świetne wskazówki = znakomite zdjęcia. Profesjonalizm w wykonaniu, podejście do ludzi oraz urok zdjęć dają mi powód do polecenia Fotograf Eweliny Włoch moim bliskim, znajomym oraz każdemu, kto chce mieć profesjonalne zdjęcia w celu świetnej reklamy oraz pamiątki. Polecam!

Mateusz Dziopa | ewelinawloch.com

Mateusz Dziopa

Ewelina zaproponowała mi sesję zdjęciową argumentując, że dziennikarz powinien mieć profesjonalne portrety na swoich profilach w mediach społecznościowych. Zdecydowałem się więc jej zaufać i podjąć współpracę. Każdemu życzę takiej osoby, jaką jest Ewelina. Ciepła, wyrozumiała i cierpliwa osoba nawet w stosunku do najtrudniejszych przypadków, a jej włoski temperament potrafi zarazić każdego pozytywnym podejściem do życia. Jest bardzo pracowita, pomyśli o najmniejszym detalu tak, by wszystko zgrywało się w perfekcyjną całość.

Samur Isma | freeyork.org | ewelinawloch.com

Samur Isma | freeyork.org

Ewelina jest profesjonalnym fotografem, który zawsze największą uwagę przywiązuje do szczegołów tak aby w pełni spełnić oczekiwania klientów. Robi zdjęcia najwyższej jakości, dbając o odpowiednie kolory, kompozycje oraz perspektywe. Dużym atutem jest szybkość usługi, którą oferuje klientom i nie muszą oni długo czekać na rezultaty jej pracy. Sesje fotograficzne z Eweliną to czysta przyjemność.

Anna Snelewska | ewelinawloch.com

Anna Snelewska

Niesamowity fotograf i niesamowita osoba! Przemiła, pomysłowa, ambitna i pełna pasji. Bardzo uzdolniona! Praca z nią to czysta przyjemność i jednocześnie świetna zabawa. Pełen profesjonalizm :) Miło było z Tobą pracować kochana i mam nadzieję,że to nie pierwsza i ostatnia nasza współpraca. Polecam gorąco!!! ;)

Paulina Zarzycka | ewelinawloch.com

Paulina Zarzycka

Gdy chcesz się przenieść do innego świata, pełnego magii i dobrej zabawy, gdzie gości radość, a aparat staje się Twoim sprzymierzeńcem, koniecznie zgłoś się do Eweliny. Jej głowa jest pełna pomysłów, a profesjonalizm, pasja i wielki entuzjazm sprawiają, że z każdą kolejną, wspólnie spędzoną minutą bawisz się coraz lepiej. Polecam sesje z Eweliną, profesjonalny fotograf, a przede wszystkim dobra dusza!