fbpx

Referencje

Więcej opinii przeczytasz tutaj:

Kinga Winnicka | tanczacewinogrona.com | ewelinawloch.com

Kinga Winnicka | tanczacewinogrona.com

Współpraca z fachowcem takim jak Ewelina Włoch – pełen profesjonalizm! Dla osób, które kompletnie nie znają się jak zachowywać się przed obiektywem powinny zgłaszać się do Pani Eweliny – pełna pomoc w każdej sytuacji :)

Urok osobisty fotografa + kontaktowość fachowca + swoboda w postępowaniu + świetne wskazówki = znakomite zdjęcia. Profesjonalizm w wykonaniu, podejście do ludzi oraz urok zdjęć dają mi powód do polecenia Fotograf Eweliny Włoch moim bliskim, znajomym oraz każdemu, kto chce mieć profesjonalne zdjęcia w celu świetnej reklamy oraz pamiątki. Polecam!

Łukasz Wroński | lukaszwronski.com | ewelinawloch.com

Łukasz Wroński | lukaszwronski.com

Z usług fotograficznych Eweliny skorzystałem niejednokrotnie i wiem, że nasza współpraca na tym się nie kończy. Ewelina wykonała dla mnie dwie sesje wizerunkowe na potrzeby mojej strony internetowej. Wykazała się profesjonalnym podejściem, pełnym zaangażowaniem i kreatywnością. Warto podkreślić, że jest niesamowicie komunikatywną osobą, dzięki której potrafi wstrzelić się w potrzeby klienta w stu procentach.

Mateusz Dziopa | ewelinawloch.com

Mateusz Dziopa

Ewelina zaproponowała mi sesję zdjęciową argumentując, że dziennikarz powinien mieć profesjonalne portrety na swoich profilach w mediach społecznościowych. Zdecydowałem się więc jej zaufać i podjąć współpracę. Każdemu życzę takiej osoby, jaką jest Ewelina. Ciepła, wyrozumiała i cierpliwa osoba nawet w stosunku do najtrudniejszych przypadków, a jej włoski temperament potrafi zarazić każdego pozytywnym podejściem do życia. Jest bardzo pracowita, pomyśli o najmniejszym detalu tak, by wszystko zgrywało się w perfekcyjną całość.

Karina Burdziuk | ewelinawloch.com

Karina Burdziuk

Bardzo fajna sesja polecam szczerze każdemu!
Już dawno nie czułam się tak świetnie tak pięknie i kobieco❤️❤️❤️ To było wspaniałe spotkanie! Ewelina jest osobą bardzo profesjonalną ale też towarzysko – mega luzacką? i o ile selfie robię często? to przed aparatami obcych osób nie czuje się pewnie, przy Ewelinie zupełnie o tym zapomniałam. Wspaniałe wspomnienie, piękna pamiątka i przesympatyczna osoba ?????

Samur Isma | freeyork.org | ewelinawloch.com

Samur Isma | freeyork.org

Ewelina jest profesjonalnym fotografem, który zawsze największą uwagę przywiązuje do szczegołów tak aby w pełni spełnić oczekiwania klientów. Robi zdjęcia najwyższej jakości, dbając o odpowiednie kolory, kompozycje oraz perspektywe. Dużym atutem jest szybkość usługi, którą oferuje klientom i nie muszą oni długo czekać na rezultaty jej pracy. Sesje fotograficzne z Eweliną to czysta przyjemność.

Łukasz Krzyszczuk | ewelinawloch.com

Łukasz Krzyszczuk

Bardzo profesjonalne podejście i przyjemna atmosfera. Zdjęcia pierwsza klasa, polecam

Anna Snelewska | ewelinawloch.com

Anna Snelewska

Niesamowity fotograf i niesamowita osoba! Przemiła, pomysłowa, ambitna i pełna pasji. Bardzo uzdolniona! Praca z nią to czysta przyjemność i jednocześnie świetna zabawa. Pełen profesjonalizm :) Miło było z Tobą pracować kochana i mam nadzieję,że to nie pierwsza i ostatnia nasza współpraca. Polecam gorąco!!! ;)

Paulina Zarzycka | ewelinawloch.com

Paulina Zarzycka

Gdy chcesz się przenieść do innego świata, pełnego magii i dobrej zabawy, gdzie gości radość, a aparat staje się Twoim sprzymierzeńcem, koniecznie zgłoś się do Eweliny. Jej głowa jest pełna pomysłów, a profesjonalizm, pasja i wielki entuzjazm sprawiają, że z każdą kolejną, wspólnie spędzoną minutą bawisz się coraz lepiej. Polecam sesje z Eweliną, profesjonalny fotograf, a przede wszystkim dobra dusza!

Ilona i Paweł Miszczyńscy | ewelinawloch.com

Ilona i Paweł Miszczyńscy

Ewelina jest jedynym fotografem, któremu postanowiliśmy zaufać w 100%. To w jaki sposób wykonuje swoją pracę, jak pięknie potrafi oddać chwilę i uczucia na swoich zdjęciach, utwierdziło nas jedynie w przekonaniu, że jest to najlepszy fotograf na jakiego mogliśmy trafić.
W każde zdjęcie wkłada całe swoje serce, słucha osób, które fotografuje, ale też doradza, pomaga poczuć się naturalnie przed obiektywem.
Szczerze polecamy jej usługi, o czym świadczyć może przede wszystkim ilość sesji, które u niej odbyliśmy.

Daria Jurczyk | ewelinawloch.com

Daria Jurczyk

Bardzo uzdolniona Pani fotograf. Cechuje ją bardzo duże zaangażowanie w to co robi oraz profesjonalizm. Zdjęcia piękne, naturalne, miła atmosfera podczas sesji :) . Polecam każdej osobie sesje u Eweliny – na pewno nie zawiedzie się

Marek Byra | ewelinawloch.com

Marek Byra

Potrafi obudzić w pozującej osobie pewność siebie, dodać odwagi w bardzo naturalny sposób – żartując, śmiejąc się i rozmawiając. Mimo to jest bardzo skupiona na swoim zadaniu, wymagająca współpracy i przynajmniej takiego samego zaangażowania. Natomiast kiedy wykażecie się większym zaangażowaniem Ewelina natychmiast wam dorówna! Ma dobre oko, ma ten dar do uchwycenia odpowiedniego momentu, chwili, setnej sekundy! Jednym słowem: podpiszę się nawet nogami na liście referującym Ewelinę jako fotografa.

Anna Ponichtera | ewelinawloch.com

Anna Ponichtera

Młoda, zdolna, wkracza w Twój świat dyskretnie, nie psując jego harmonii i wydobywa z niego najczystsze piękno. Potrafi świetnie zorganizować sesję, plener, rekwizyty. Zadowoli każdego klienta. Jej obiektyw to świat pełen pomysłów, w którym pokazuje rzeczywistość każdego z Nas od jego najpiękniejszej strony, ubierając go w kolorowe barwy. Polecam, taka przygoda to wyzwanie, ale także satysfakcja i wielka radość.

Łukasz Janczyn | ewelinawloch.com

Łukasz Janczyn

W stu procentach zgadzam się z opinią Ani. Ewelina zrobiła kilka zdjęć dla mnie, na efekty nie musiałem długo czekać, były piorunujące. Włożyła w to dużo serca i pasji, krótko mówiąc z niczego zrobiła coś. Szczerze polecam jej prace. A zdjęcia które robi należy wywołać i włożyć do albumu.

Adam Góra | ewelinawloch.com

Adam Góra

Jeśli wiesz czego chcesz – jak chcesz ująć przekaz przez zdjęcie – polecam sesję u Eweliny. Posiada swoje doświadczenie i cały czas się rozwija w tej dziedzinie – wiec będzie tylko lepiej. Pozdrawiam!

Marlena Sobańska | ewelinawloch.com

Marlena Sobańska

Kochana bardzo dziękuje za poświęcony czas, zaangażowanie i swój profesjonalizm, dzięki czemu powstała wspaniała pamiątka. Zdjęcia są naprawdę śliczne, a sesja przebiegła w super atmosferze a jej rezultaty są rewelacyjne. Praca z takim fotografem daje pewność, że zostanie piękna pamiątka na całe życie. Zdjęcia są naturalne i bardzo dobrze ukazują emocje i daną chwilę. Serdecznie wszystkim polecam bo naprawdę warto, zdjęcia w wykonaniu Eweliny nie mają sobie równych.