Samur Isma | ewelinawloch.com

Samur Isma

Ewelina jest profesjonalnym fotografem, który zawsze największą uwagę przywiązuje do szczegołów tak aby w pełni spełnić oczekiwania klientów. Robi zdjęcia najwyższej jakości, dbając o odpowiednie kolory, kompozycje oraz perspektywe. Dużym atutem jest szybkość usługi, którą oferuje klientom i nie muszą oni długo czekać na rezultaty jej pracy. Sesje fotograficzne z Eweliną to czysta przyjemność.

Łukasz Krzyszczuk | ewelinawloch.com

Łukasz Krzyszczuk

Bardzo profesjonalne podejście i przyjemna atmosfera. Zdjęcia pierwsza klasa, polecam

Anna Snelewska | ewelinawloch.com

Anna Snelewska

Niesamowity fotograf i niesamowita osoba! Przemiła, pomysłowa, ambitna i pełna pasji. Bardzo uzdolniona! Praca z nią to czysta przyjemność i jednocześnie świetna zabawa. Pełen profesjonalizm :) Miło było z Tobą pracować kochana i mam nadzieję,że to nie pierwsza i ostatnia nasza współpraca. Polecam gorąco!!! ;)

Marlena Sobańska | ewelinawloch.com

Marlena Sobańska

Kochana bardzo dziękuje za poświęcony czas, zaangażowanie i swój profesjonalizm, dzięki czemu powstała wspaniała pamiątka. Zdjęcia są naprawdę śliczne, a sesja przebiegła w super atmosferze a jej rezultaty są rewelacyjne. Praca z takim fotografem daje pewność, że zostanie piękna pamiątka na całe życie. Zdjęcia są naturalne i bardzo dobrze ukazują emocje i daną chwilę. Serdecznie wszystkim polecam bo naprawdę warto, zdjęcia w wykonaniu Eweliny nie mają sobie równych.

Adam Góra | ewelinawloch.com

Adam Góra

Jeśli wiesz czego chcesz – jak chcesz ująć przekaz przez zdjęcie – polecam sesję u Eweliny. Posiada swoje doświadczenie i cały czas się rozwija w tej dziedzinie – wiec będzie tylko lepiej. Pozdrawiam!

Łukasz Janczyn | ewelinawloch.com

Łukasz Janczyn

W stu procentach zgadzam się z opinią Ani. Ewelina zrobiła kilka zdjęć dla mnie, na efekty nie musiałem długo czekać, były piorunujące. Włożyła w to dużo serca i pasji, krótko mówiąc z niczego zrobiła coś. Szczerze polecam jej prace. A zdjęcia które robi należy wywołać i włożyć do albumu.

Anna Ponichtera | ewelinawloch.com

Anna Ponichtera

Młoda, zdolna, wkracza w Twój świat dyskretnie, nie psując jego harmonii i wydobywa z niego najczystsze piękno. Potrafi świetnie zorganizować sesję, plener, rekwizyty. Zadowoli każdego klienta. Jej obiektyw to świat pełen pomysłów, w którym pokazuje rzeczywistość każdego z Nas od jego najpiękniejszej strony, ubierając go w kolorowe barwy. Polecam, taka przygoda to wyzwanie, ale także satysfakcja i wielka radość.

Marek Byra | ewelinawloch.com

Marek Byra

Potrafi obudzić w pozującej osobie pewność siebie, dodać odwagi w bardzo naturalny sposób – żartując, śmiejąc się i rozmawiając. Mimo to jest bardzo skupiona na swoim zadaniu, wymagająca współpracy i przynajmniej takiego samego zaangażowania. Natomiast kiedy wykażecie się większym zaangażowaniem Ewelina natychmiast wam dorówna! Ma dobre oko, ma ten dar do uchwycenia odpowiedniego momentu, chwili, setnej sekundy! Jednym słowem: podpiszę się nawet nogami na liście referującym Ewelinę jako fotografa.

Daria Jurczyk | ewelinawloch.com

Daria Jurczyk

Bardzo uzdolniona Pani fotograf. Cechuje ją bardzo duże zaangażowanie w to co robi oraz profesjonalizm. Zdjęcia piękne, naturalne, miła atmosfera podczas sesji :) . Polecam każdej osobie sesje u Eweliny – na pewno nie zawiedzie się

Paulina Zarzycka | ewelinawloch.com

Paulina Zarzycka

Gdy chcesz się przenieść do innego świata, pełnego magii i dobrej zabawy, gdzie gości radość, a aparat staje się Twoim sprzymierzeńcem, koniecznie zgłoś się do Eweliny. Jej głowa jest pełna pomysłów, a profesjonalizm, pasja i wielki entuzjazm sprawiają, że z każdą kolejną, wspólnie spędzoną minutą bawisz się coraz lepiej. Polecam sesje z Eweliną, profesjonalny fotograf, a przede wszystkim dobra dusza!

Ewelina Szczepańska | ewelinawloch.com

Ewelina Szczepańska

Profesjonalna, pomysłowa, sesja z Eweliną to nie lada wyzwanie ale też i dobra zabawa. Podczas zdjęć nie czułam się spięta ani przez chwilę. Dobre oko, mega dużo pomysłów, gorąca głowa :) polecam każdemu zdjęcia z udziałem Eweliny, zdolna dziewczyna, co przekłada się na jej fotografie :)